Kurz komunikace v konfliktu

Chcete umět zvládat každodenní konflikty, ať na pracovišti či doma? Vědět, Jak sdělovat nepříjemné věci, předejít hádkám či se domluvit s člověkem v emocích?

CO: celodenní kurz pro pracovní týmy a skupiny, kde si rozvinete své komunikační dovednosti pro lepší zvládání konfliktních situací.

KDY: Termín vybereme dle vzájemné domluvy.
DÉLKA:
7,5 hod.

KDE: Nováčkova 58, Brno nebo jinde dle dohody (Brno, Jižní Morava, region Uherské Hradiště)


CO VÁS ČEKÁ:

Celodenní intenzivní kurz, kde se naučíte, jak zvládat lépe konfliktní situace a předcházet jim. Nahlédnete pod pokličku lidské mysli, když se dostane do napjatých situací. A na praktických cvičeních budete trénovat komunikační techniky pro zdolávání každodenních konfliktních situací. Dozvíte se:

 • Jak vzniká konflikt, jak a proč v této situaci reagujeme, role emocí a potřeb v konfliktu.
 • Chyby, které často děláme v naší každodenní komunikaci (kritika, posuzování, zlehčování...) a které vedou ke konfliktům.
  Pojmenujeme je a vysvětlíme, co přináší do naší komunikace, vyzkoušíme jejich efekty v praxi. Pojmenování chyb a uvědomění si jejich vlivu je důležitým krokem ve změně naší komunikace.
 • Co můžu dělat jinak - seznámení se s komunikačními technikami, které pomáhají konfliktům předcházet a umět je lépe zvládat, a jejich aktivní procvičení:
 • Jak přinášet nepříjemná sdělení, aby je druhý lépe přijal a byl ochoten naslouchat vám. Trénink jednotlivých kroků a celku pomocí praktických cvičení.
 • Jak si poradit s konfliktem, když jej přináší ten druhý; zvládání emocí u druhého, práce s technikami aktivního naslouchání, otevřenými otázkami, postupem utváření žádostí a ověřování

  POČET ÚČASTNÍKŮ: 6 - 14 osob

  CENA PRO TÝM: 19 000 Kč

  OBJEDNAT WORKSHOP můžete vyplněním formuláře níže anebo mi napište na e-mail ivana@hamadova.cz.

Mám zájem o kurz pro svůj tým