Kurz komunikace v konfliktu

Chcete umět zvládat každodenní konflikty? Vědět, jak sdělovat nepříjemné věci, či se domluvit s člověkem v silných emocích?

TERMÍN: Momentálně není vypsaný termín.

MÍSTO: Nováčkova 58, Brno-Husovice


CO VÁS ČEKÁ:

Celodenní intenzivní kurz, kde se naučíte, jak si poradit s konflikty a umět jim předcházet. Na praktických cvičeních budete trénovat mediační a komunikační techniky pro zdolávání každodenních konfliktních situací. Dozvíte se:

 • Jak vzniká konflikt, jak a proč v této situaci reagujeme, jakou roli mají naše emoce a jak s nimi můžeme pracovat.
 • Chyby, které často děláme v naší každodenní komunikaci (kritika, posuzování, zlehčování...) a které vedou ke konfliktům.
  Pojmenujeme je a vysvětlíme, co přináší do naší komunikace, vyzkoušíme jejich efekty v praxi. Pojmenování chyb a uvědomění si jejich vlivu je důležitým krokem ve změně naší komunikace.
 • Základní mediační a komunikační techniky - aneb co můžeme dělat jinak, abychom dokázali konflikty zvládat lépe a uměli se domluvit. Aktivní procvičování:
 • Jak přinášet nepříjemná sdělení, aby je druhý lépe přijal a byl ochoten naslouchat vám. Trénink jednotlivých kroků a celku pomocí praktických cvičení.
 • Jak si poradit s konfliktem, když jej přináší ten druhý; zvládání emocí u druhého, práce s technikami aktivního naslouchání, otevřenými otázkami, postupem utváření žádostí a aktivního hledání řešení sporu.

  POČET ÚČASTNÍKŮ: 6 - 10 osob

  CENA: 2 600 Kč/os.

  PŘIHLÁŠKA: momentálně není vypsaný termín, v případě Vašeho zájmu mi napište na e-mail ivana@hamadova.cz