Kurzy


Jak si poradit s konflikty a umět jim předcházet?  Jak komunikovat s lidmi, které ovládly silné emoce?

Jakým způsobem říkat i nepříjemné věci tak, aby je ten druhý přijal? 


Kurz komunikace v konfliktu

Celodenní intenzivní kurz mediačních a komunikačních technik

Intenzivně strávený den, kde se dozvíte, jak si poradit s konflikty a jak jim umět lépe předcházet.
Naučíte se praktické mediační a komunikační techniky užitečné pro každý den, na praktických cvičeních je pak budete aktivně trénovat.


Nácviky mediačních kauz

Intenzivní trénink mediačních kauz pro absolventy mediačních výcviků

Série 3 setkání s přímým nácvikem mediace na vybraných modelových situacích, pod vedením zkušené mediátorky.
Procvičíte si, jak mediovat konkrétní cvičné kauzy, řešit náročné situace, budeme reflektovat vaše postupy a jednotivé kroky, setkáte se s dalšími mediátory.


Kurzy komunikace pro pracovní týmy

Chcete se naučit, jak pracovat s konflikty ve vašem týmu, jak poskytovat efektivně zpětnou vazbu, pracovat se zadáváním úkolů či nastavit správně hodnocení zaměstnanců?

Prohlédněte si podrobnou nabídku pro pracovní týmy a vyberte si kurz vhodný právě pro vás v části Služby pro pracovní týmy.

Přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži, jak si s konflikty poradit efektivněji a umět jim předcházet. Pochopíte, proč a co se vám ve vašich komunikacích děje, naučíte se komunikační a mediační techniky směřující k lepší domluvě a pochopení se.

Kurzy pro veřejnost v konkrétních termínech i kurzy na míru pro týmy.

Ve svých kurzech propojuji práci s technikami komunikace v konfliktu, principy Nenásilné komunikace a technikami Motivačních rozhovorů. Vedou k posilování komunikačních dovedností v oblasti řešení konfliktů, napomáhají k lepšímu pochopení našich vlastních emocí a potřeb a motivují k aktivnímu přístupu ke změnám.

Nenašli jste vhodný termín nebo se chcete zeptat?

Nevyhovuje Vám aktuálně vypsaný termín a chtěli byste dostávat informace o nově vypsaných termínech? Anebo máte dotaz ke kurzům? Napište mi.