Kurzy


Jak si poradit s konflikty a umět jim předcházet?  Jak komunikovat s lidmi, které ovládly silné emoce?

Jakým způsobem říkat i nepříjemné věci tak, aby je ten druhý přijal? 


Nácviky mediačních kauz

Intenzivní trénink mediačních kauz pro absolventy mediačních výcviků

Podvečerní tréninky s přímým nácvikem mediace na vybraných modelových situacích, pod vedením zkušené mediátorky.
Procvičíte si, jak mediovat konkrétní cvičné kauzy, řešit náročné situace, budeme reflektovat vaše postupy a jednotivé kroky, setkáte se s dalšími mediátory.

Více informací ZDE.


Kurz komunikace v konfliktu

Celodenní intenzivní kurz mediačních a komunikačních technik

Intenzivně strávený den, kde se dozvíte, jak si poradit s konflikty a jak jim umět lépe předcházet.
Naučíte se praktické mediační a komunikační techniky užitečné pro každý den, na praktických cvičeních je pak budete aktivně trénovat.

Více o kurzu ZDE.


Kurzy komunikace pro pracovní týmy

Pro lepší domluvu a prevenci konfliktů v pracovních týmech

Chcete se naučit, jak pracovat s konflikty ve vašem týmu, jak poskytovat efektivně zpětnou vazbu či pracovat se zadáváním úkolů?

Kurz komunikace v konfliktu - celodenní intenzivní kurz, kde se naučíte, jak zvládat konfliktní situace a umět jim lépe předcházet. A na praktických cvičeních budete naučené komunikační techniky aktivně procvičovat.

Zpětná vazba pro vedoucí týmu - celodenní intenzivní kurz. Naučíte se, jak přinášet zpětnou vazbu tak, aby byla zaměstnanci přijata. Jak na efektivní zadávání úkolů a motivaci členů vašeho týmu.

Prohlédněte si i další služby pro pracovní týmy.


Přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži, jak si s konflikty poradit efektivněji a umět jim předcházet. Pochopíte, proč a co se vám ve vašich komunikacích děje, naučíte se komunikační a mediační techniky směřující k lepší domluvě a pochopení se.

Kurzy pro veřejnost v konkrétních termínech i kurzy na míru pro týmy.

Ve svých kurzech propojuji práci s technikami komunikace v konfliktu, principy Nenásilné komunikace a technikami Motivačních rozhovorů. Vedou k posilování komunikačních dovedností v oblasti řešení konfliktů, napomáhají k lepšímu pochopení našich vlastních emocí a potřeb a motivují k aktivnímu přístupu ke změnám.

Nenašli jste vhodný termín nebo se chcete zeptat?

Nevyhovuje Vám aktuálně vypsaný termín a chtěli byste dostávat informace o nově vypsaných termínech? Anebo máte dotaz ke kurzům? Napište mi.