Nácviky mediačních kauz - pro začínající mediátory

Intenzivní trénink mediačních dovedností pro absolventy mediačních výcviků. Formou přímého nácviku mediace na vybraných modelových situacích, pod vedením zkušené mediátorky. 


CO: Série 3 nácviků pro 3 účastníky na 3 mediačních případech

KDY: všechny termíny jsou již v plném běhu, další budou vypsány začátkem roku 2023

KDE: Nováčkova 58, Brno-HusoviceCO VÁS ČEKÁ:

  • Série 3 podvečerních nácviků pro 3 účastníky - každý o délce 2 hodiny; zahrnují vždy hodinovou cvičnou mediaci a společný rozbor postupu a využitých mediačních technik.
  • Během jednotlivých nácviků budete 1x v roli mediátora, 2x v roli účastníka sporu. Modelové situace jsou založeny na reálných anonymizovaných případech, témata je možno přizpůsobit vaší konkrétní potřebě.
PROCVIČÍTE SI, jak mediovat konkrétní kauzy, jak řešit náročné situace, jak reagovat na specifické chování klientů, jak přecházet mezi jednotlivými mediačními fázemi.

PRO KOHO:
1) čerstvé absolventy mediačních výcviků, aby rozvinuli své dovednosti ve vedení mediačních kauz,
2) jednotlivce, kteří mají mediační výcvik za sebou již déle, k mediacím se však dostanou méně často a chtěli by své mediační dovednosti udržet a posílit.

CENA: 2400 Kč / osobu za sérii 3 nácviků.

POČET ÚČASTNÍKŮ: 3
REZERVACE MÍSTA: Napište mi na ivana@hamadova.cz.

Podmínkou účasti je předchozí absolvování mediačního výcviku facilitativní mediace v ČR.


Příležitost vést ucelené mediační kauzy pod supervizí zkušené mediátorky, setkat se s jinými začínajícími mediátory, vidět odlišné přístupy.