O mně

Mediaci a oblasti komunikace se věnuji aktivně od roku 2018. Pracuji s rodičovskými a partnerskými páry,  pracovními týmy i jednotlivci, kteří potřebují vyřešit vzájemné neshody, upravit interní komunikaci nebo chtějí zlepšovat své komunikační dovednosti.

V roce 2021 jsem otevřela mediační kancelář v Brně-Husovicích, spolupracuji současně s advokátní kanceláří JUDr. Táni Fízelové v Uherském Hradišti a v Bojkovicích. Jako mediátorka jsem působila na projektu "Spokojené dítě i po rozvodu" v Brně.

V oblasti týmové spolupráce a komunikace těžím z propojení svých komunikačních dovedností se zkušenostmi s koordinováním projektových týmů, nastavováním HR procesů a strategickým plánováním.

Vystudovala jsem inženýrské studium v oboru Mezinárodní ekonomické vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V předchozí praxi jsem se věnovala vedení týmu lektorů, rozvoji mladých talentovaných vědců, projektovému řízení a nastavování HR procesů v univerzitním prostředí. Na Technické univerzitě Vídeň jsem se věnovala oblasti strategického plánování.

Absolvovaná školení a kurzy:

  • Kurz Vlastnická a sousedská práva - Právnická fakulta Univerzita Palackého (srpen 2023)
  • Kurz rodinného práva - Právnická fakulta Univerzita Palackého (prosinec 2021)
  • Hodnocení akademických zaměstnanců - Masarykova univerzita (březen 2021)
  • Výcvik v Motivačních rozhovorech - Jan Soukup (2019 - 2020)
  • Pravidelné supervize mediátorek Asociace Mediátorů ČR nad rodinnými mediacemi (2020)
  • Školení Praktické techniky zapojení dětí do rozhodovacích procesů - Krizové centrum pro děti a rodinu (2019)
  • Ucelený výcvik mediace - Asociace Mediátorů ČR (2018)
  • Ucelený základ facilitace - Edutica (2018)
  • Dvoudenní školení Communication in change - Technische Universität Wien (2018)
  • Dvouletý trénink řešení konfliktů v krizových situacích formou Nenásilné komunikace - Ondráš Přibyla (2016 - 2017)Reference

"Dobrý den, paní Ivano, chci poděkovat za naše setkání, hodně jste mně i manželovi pomohla. Mluvíme a už se i slyšíme, a mám pocit, jako by se otevřela brána. Cítím vděk a radost... "

Anička"Díky spolupráci s Ivanou jsem znovu našel radost z mého podnikání. Pohled zvenčí na nastavení běhu firmy nám pomohl odstranit dublování některých činností, využívat naplno porady a věnovat se i více obchodu."

Adam Guryča

jednatel Nejkov, s.r.o."Líbilo se mi, když jste nám k různým situacím vždy dávala konkrétní příklady. A že jsme dělali různé aktivity na protrénování."
(workshop Communication in Conflict pro PhD studenty)

JCMM - Brno PhD Talent


"Spolupráce s Ivanou na rozvoji Symbiosu nám moc pomohla. Konzultace k nastavování financí a vylaďování našich kompetencí byly v období intenzivního rozběhu projektu velkou podporou."

Markéta Mikuličáková

vedoucí projektu Symbios"Potřebovali jsme vyladit naši spolupráci. Rozrůstáme se a přemýšleli jsme taky nad tím, jak rozšířit naše aktivity. Dost nám to pomohlo, získat pohled zvenčí a vše společně posunout dál."

Lucie - Open ContentKlub Maják BojkoviceŽirafa Bílovice nad Svitavou

"Komunikační kurz mě moc bavil, hodně mě zaujala práce s pocity a potřebami. Líbilo se mi, že jsme vše rovnou i zkoušeli aktivně ve dvojcích."

Andrea Kotalová

koordinátorka vzdělávání"Líbíla se mi struktura kurzu obecně, spousta praktických cvičení a obecně atmosféra.
Díky za kurz :)."
(celodenní seminář Komunikace v konfliktu pro Nadané studenty)

JCMM - Nadaní studenti