Služby pro pracovní týmy


Pomáhám pracovním týmům s řešením akutních sporů, nastavováním a úpravou týmové spolupráce a komunikace. Školím v oblasti komunikace a řešení konfliktů, práce se zpětnou vazbou a efektivním hodnocením zaměstnanců.

MEDIACE PRACOVNÍCH SPORŮ

pro řešení akutních sporů mezi jednotlivci

Když potřebujete vyřešit spory mezi 2 stranami, zpravidla mezi zaměstnanci, nadřízeným a podřízeným, či mezi obchodními partnery. Mediace je vhodná v situacích, kdy vám emoce již nedovolí se v klidu domlouvat a spolupracovat, současně však stojíte o to, aby se do budoucna vaše vztahy vylepšili a pokračovali jste ve spolupráci.

Dává prostor navzájem se vyslechnout, být pochopen a nacházet oboustranně přijatelná a dlouhodobě fungující řešení.

Více informací o mediaci samotné se dozvíte ZDE.

KURZY KOMUNIKAČNÍCH DOVEDNOSTÍ

Pro lepší domluvu a prevenci konfliktů v pracovních týmech

Kurz komunikace v konfliktu - celodenní intenzivní kurz, kde se naučíte, jak zvládat konfliktní situace a umět jim lépe předcházet. A na praktických cvičeních budete naučené komunikační techniky aktivně procvičovat.

Zpětná vazba pro vedoucí týmu - celodenní intenzivní kurz. Naučíte se, jak přinášet zpětnou vazbu tak, aby byla zaměstnanci přijata. Jak na efektivní zadávání úkolů a motivaci členů vašeho týmu.

OPTIMALIZACE TÝMOVÉ KOMUNIKACE
A SPOLUPRÁCE

Pro řešení neshod a lepší domluvu v týmu

Pro týmy, které trápí častější vzájemné neshody či nesoulad ve spolupráci skupiny, nebo pokud se váš tým během krátké doby rychle rozrostl a potřebujete vyladit domluvu na rozdělení rolí a kompetencí.

Pomůžu Vám najít klíčová místa, která znesnadňují vaši spolupráci a zpomalují důležité procesy, zreflektovat nastavení rolí zaměstnanců, delegace práce a komunikaci uvnitř týmu. A upravit vše tak, aby vaše práce a vzájemná domluva běžely hladce a váš tým byl spokojený.

Dobře nastavená spolupráce a komunikace jsou pro pracovní tým zásadní. Jdou ruku v ruce s produktivitou práce, spokojeností jednotlivců a jejich výkonem.

CENÍK

Pracovní mediace

Obvyklá délka mediace jsou 3 hodiny.

1 700 Kč/hod

Optimalizace týmové spolupráce

Celková cena dle velikosti týmu a situace (např. 8mi členný tým 3-4 půldny).

1000 Kč/hod

Kurzy komunikace

Cena je vždy uvedena přímo u jednotlivých workshopů.

Služby poskytuji v češtině a angličtině.


Nejste si jisti, která služba je pro vás ta nejvhodnější? Domluvíme si nejdříve bezplatné setkání, kde společně vybereme a domluvíme další postup.

Mám zájem o služby pro můj tým

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje, ozvu se Vám co nejdříve zpět.