Služby pro pracovní týmy


Pomáhám pracovním týmům s řešením akutních sporů, nastavováním a úpravou týmové spolupráce a komunikace. Poskytuji vzdělávání v oblasti komunikace a řešení konfliktů, práce se zpětnou vazbou a efektivním hodnocením zaměstnanců.

  • Mediace pracovních sporů
  • Kurzy komunikačních dovedností
  • Optimalizace týmové komunikace a spolupráce
  • Indviduální konzultace pro zaměstnance

MEDIACE PRACOVNÍCH SPORŮ

pro řešení akutních sporů mezi jednotlivci

Když potřebujete vyřešit spory mezi 2 stranami, zpravidla mezi zaměstnanci, nadřízeným a podřízeným, či mezi obchodními partnery. Mediace je vhodná v situacích, kdy vám emoce již nedovolí se v klidu domlouvat a spolupracovat, současně však stojíte o to, aby se do budoucna vaše vztahy vylepšili a pokračovali ve spolupráci.

Dává prostor navzájem se vyslechnout, být pochopen a nacházet oboustranně přijatelná a dlouhodobě fungující řešení.

Více informací o mediaci samotné se dozvíte ZDE.

KURZY KOMUNIKAČNÍCH DOVEDNOSTÍ

Pro lepší domluvu a prevenci konfliktů v pracovních týmech

Jak komunikovat v konfliktu - 1/2denní workshop. Pro všechny v týmu, kteří si chtějí umět lépe poradit s konfliktními situacemi. A dozvědět se, jak konflikt vzniká, jak jej zvládnout či mu předcházet.

Kurz komunikace v konfliktu - celodenní intenzivní kurz, kde se naučíte, jak zvládat konfliktní situace a umět jim předcházet. A na praktických cvičeních budete naučené komunikační techniky aktivně procvičovat.

Zpětná vazba a hodnocení zaměstnanců - 2denní intenzivní kurz pro vedoucí týmů. Naučíte se, jak přinášet zpětnou vazbu tak, aby byla zaměstnanci přijata. Jak na hodnocení zaměstnanců, efektivní zadávání úkolů a práci s nemotivovanými zaměstnanci.

OPTIMALIZACE TÝMOVÉ KOMUNIKACE
A SPOLUPRÁCE

Pro řešení neshod a lepší domluvu v týmu

Pro týmy, které trápí častější vzájemné neshody či nesoulad ve spolupráci skupiny, nebo pokud se váš tým během krátké doby rychle rozrostl a potřebujete vyladit domluvu na rozdělení rolí a kompetencí.

Pomůžu Vám najít klíčová místa, která znesnadňují vaši spolupráci a zpomalují důležité procesy, zreflektovat nastavení rolí zaměstnanců, delegace práce a komunikaci uvnitř týmu. A upravit vše tak, aby vaše práce a vzájemná domluva běžely hladce a váš tým byl spokojený.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE PRO ZAMĚSTNANCE

Když vaše zaměstnance trápí osobní problémy či ztráta pracovní motivace.

Firemní benefity ve formě individuálních konzultací jsou velmi užitečné zejména pro  zaměstnance, kteří procházejí náročným obdobím, řeší nepříjemné soukromé či pracovní problémy, jsou ohroženi syndromem vyhoření, ztrácí motivaci do práce a mohou se cítit vyčerpaní. Takové situace chtě nechtě zasahují i do jejich pracovního výkonu, vnitřní pohody a nepřímo se přenáší i na pracoviště do kolektivu.

Možnost probrat svou situaci s nezávislým odborníkem a najít cestu k jejímu zlepšení pomůže zaměstnancům k tomu, aby se dokázali znovu plně soustředit na svou práci a byli spokojenější.

Dobře nastavená spolupráce a komunikace jsou pro pracovní tým zásadní. Jdou ruku v ruce s produktivitou práce, spokojeností jednotlivců a jejich výkonem.

CENÍK

Pracovní mediace

Obvyklá délka mediace jsou 3 hodiny.

1 400 Kč/hod

Optimalizace týmové spolupráce

Celková cena dle velikosti týmu a situace (např. 8mi členný tým 3-4 půldny).

600 Kč/hod

Kurzy komunikace

Cena je vždy uvedena přímo u jednotlivých workshopů.

Individuální konzultace pro zaměstnance

600 Kč/hod


Nejste si jisti, která služba je pro vás ta nejvhodnější? Domluvíme si nejdříve bezplatné setkání, kde společně vybereme a domluvíme další postup.

Mám zájem o služby pro můj tým

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje, ozvu se Vám co nejdříve zpět.