Mediace - rodinné, pracovní a občanské


Poskytuji mediace pro řešení rodinných, pracovních a občanských sporů.

Mediace je efektivní a kultivovaný způsob řešení sporů. Vzájemnou dohodou, k oboustranné spokojenosti a bez soudů. A se zachováním dobrých vztahů i do budoucna.
Je to příležitost vyslechnout a pochopit druhého, sám být pochopen a díky tomu nacházet za podpory mediátorky řešení, která dříve nebyla zřejmá.

Jaké situace v mediaci řeším nejčastěji?

Rodinné mediace: Partnerské vztahy - vzájemná komunikace a spolupráce. Rozvod, péče o děti - jak o něm říct dětem, jak nastavit péči o děti, jak se domlouvat na financích na děti, jak spolu komunikovat ohledně důležitých věcí ve výchově jako škola, koníčky či zdraví. Domluva a péče o děti i po rozvodu. Vypořádání společného majetku.

Pracovní mediace: spory mezi kolegy o rozdělení práce a v osobních vztazích, vztahy mezi za zaměstnancem a nadřízeným, problémy v komunikaci v pracovním týmu, spory mezi obchodními partnery.

Občanské mediace: sousedské vztahy - vzájemné soužití, problémy se sousedícími pozemky. Jak se domluvit s neplatícím či jinak problematickým nájemníkem.


Jak mediace probíhá?

Za podpory nestranného mediátora mají obě strany sporu prostor navzájem se vyslechnout a najít spolu dohodu, která je pro ně oboustranně přijatelná.

O způsobu řešení rozhodují pouze účastníci sporu, aby výsledek dohody přinesl dlouhodobou spokojenost a napomohl vylepšit vzájemné vztahy.

Ceník

Rodinné a občanské mediace

Strany hradí částku napůl, tj. 600 Kč/os/hod

1 200 Kč/hod

Pracovní mediace

1 700 Kč/hod

Služby poskytuji v češtině a angličtině.


Obvyklá délka mediace jsou 3 hodiny.

Nejsem plátce DPH.

Mám zájem o mediaci

Pokud se chcete objednat na mediaci, vyplňte, prosím, údaje ve formuláři a ozvu se Vám co nejdříve.
Nebo mi zavolejte či napište e-mail - viz. KONTAKT.