Mediace - rodinná, pracovní a občanská


Poskytuji mediace pro řešení rodinných, pracovních a občanských sporů. Specializuji se zejména na oblast vzájemné komunikace a spolupráce v rodině, kde se soustředím na to, aby se dokázali obě strany spolu lépe domlouvat a za mé podpory pak nacházet řešení, která jsou oboustranně přijatelná a dlouhodobě fungující.

Proč zvolit mediaci?

  • Je to efektivní a kultivovaný způsob řešení sporů. Vzájemnou dohodou, k oboustranné spokojenosti a bez soudů. A se zachováním dobrých vztahů i do budoucna. V mediaci Vám poskytnu příležitost vyslechnout a pochopit druhého, sám být pochopen a díky tomu nacházet za mé podpory řešení, která dříve nebyla zřejmá.

Jaké situace s klienty v mediaci řeším nejčastěji?

Rodinná mediace:

  • partnerské vztahy - vzájemná komunikace a spolupráce
  • rozvod, péče o děti - jak o něm říct dětem, jak nastavit péči o děti, jak se domlouvat na financích na děti, jak spolu komunikovat ohledně důležitých věcí ve výchově jako škola, koníčky či zdraví. Domluva a péče o děti i po rozvodu. Vypořádání společného majetku.

Pracovní mediace:

  • spory mezi kolegy o rozdělení práce a v osobních vztazích, vztahy mezi za zaměstnancem a nadřízeným, problémy v komunikaci v pracovním týmu

Občanská mediace:

  • sousedské vztahy - vzájemné soužití, problémy se sousedícími pozemky. Jak se domluvit s neplatícím či jinak problematickým nájemníkem


Jak mediace probíhá?

Za přítomnosti obou stran a mne jako nestranné mediátorky. Provedu Vás mediací a pomohu Vám spolupracovat při hledání oboustranně přijatelného řešení.
Jako mediátorka jsem nestranná, soustředím se na potřeby a zájmy obou stran. Dodržuji mlčenlivost a diskrétnost.


Ceník

Rodinné a občanské mediace

Strany hradí částku napůl, tj. 500 Kč/os/hod

1 000 Kč/hod

Pracovní mediace

1 400 Kč/hod


Obvyklá délka mediace jsou 3 hodiny.

Nejsem plátce DPH.

Chci se objednat na mediaci


Pokud se chcete objednat na mediaci, napište mi nebo zavolejte.

V kalendáři najdete aktuální volné termíny. Pokud si chcete vybraný termín předběžně zarezervovat, vyplňte rezervační formulář, ozvu se Vám zpět co nejdříve pro potvrzení Vaší rezervace.