Reference

"Dobrý den, paní Ivano, chci poděkovat za naše setkání, hodně jste mně i manželovi pomohla. Mluvíme a už se i slyšíme, a mám pocit, jako by se otevřela brána. Cítím vděk a radost..."

Anička


"Děkuji. Jsem moc ráda, že jsem mohla využít konzultací s Vámi. Děkuji Vám za Vaši obětavost, lidský přístup, moudrost."


B. H.

"Spolupráce s Ivanou na rozvoji Symbiosu nám moc pomohla. Konzultace k nastavování financí a vylaďování našich kompetencí byly v období intenzivního rozběhu projektu velkou podporou."

Markéta Mikuličáková

Vedoucí projektu Symbios

"Díky spolupráci s Ivanou jsem znovu našel radost z mého podnikání. Pohled zvenčí na nastavení běhu firmy nám pomohl odstranit dublování některých činností, využívat naplno porady a věnovat se i více obchodu. 

Adam Guryča

Jednatel Nejkov s.r.o.

"Komunikační kurz mě moc bavil, hodně mě zaujala práce s pocity a potřebami. Líbilo se mi, že jsme vše rovnou i zkoušeli aktivně ve dvojcích."

Andrea Kotalová

Koordinátorka vzdělávání

"Potřebovali jsme vyladit naši spolupráci. Rozrůstáme se a přemýšleli jsme taky nad tím, jak rozšířit naše aktivity. Dost nám to pomohlo, získat pohled zvenčí a vše společně posunout dál."

Lucie - Open Content


"Líbilo se mi, když jste nám k různým situacím vždy dávala konkrétní příklady. A že jsme dělali různé aktivity na protrénování."
(workshop Communication in Conflict pro PhD studenty)

JCMM - Brno PhD Talent


"Líbíla se mi struktura kurzu obecně, spousta praktických cvičení a obecně atmosféra.
Díky za kurz :)."
(celodenní seminář Komunikace v konfliktu pro Nadané studenty)

JCMM - Nadaní studenti

Lužánky - středisko volného času
 

Klub Maják Bojkovice

Žirafa Bílovice nad Svitavou